Výstavba rodinných domů

Rodinné domy na klíč

GServis

Věnujeme se výstavbě skvělých domů přesně podle vašich představ! Jsme firma, která vám nabízí unikátní možnost získat dokonalý dům prostřednictvím naší široké nabídky projektové dokumentace. Zakoupíte ji jednoduše na stáncích naší partnerské společnosti GSERVIS, kde máte k dispozici více než 850 typů rodinných domů.

Rozumíme tomu, že každý zákazník má své vlastní potřeby a přání ohledně svého domova. Proto vám nabízíme možnost zpracování atypické projektové dokumentace, kterou pro vás vytvoří náš zkušený projektant. Vaše představy se tak stanou skutečností a váš dům bude plně odpovídat vašim individuálním požadavkům.

Navíc vám poskytujeme flexibilitu v procesu výstavby. Můžeme společně dohodnout postup a začít s jednotlivými částmi, jako je základová deska nebo hrubá stavba. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se s vámi rádi dohodneme na optimálním postupu v souladu s vašimi preferencemi.

Chceme, abyste si užívali procesu výstavby a nemuseli se starat o administrativní záležitosti. Proto za vás zařídíme hypoteční úvěr u našich smluvních firem a vyřídíme stavební povolení, abyste se mohli soustředit pouze na radost z budoucího domova.

Naše služby neomezujeme pouze na určité oblasti. Realizujeme rodinné domy po celé České republice. Přijďte k nám a dejte nám příležitost postavit pro vás skvělý domov, který bude plně odpovídat vašim představám a potřebám!

Klíčové informace:

  • dle projektové dokumentace zakoupené na stánkách firmy GSERVIS ( výběr z více než 850 typů RD)
  • zpracování atypické projektové dokumentace dle potřeb a přání zákazníka naším projektantem
  • možnost výstavby jednotlivých celků dle dohody se zákazníkem - základová deska, hrubá stavba atd.
  • zařídíme pro Vás hypoteční úvěr u  smluvních firem
  • v případě Vašeho zájmu vyřídíme stavební povolení za Vás
  • realizace rodinných domu po celé ČR

Internetové stránky projekční kanceláře GSERVIS: https://www.gservis.cz/

 Pro naše zákazníky poskytujeme slevy na projekty firmy GSERVIS ve výši 10%

Nízkoenergetické a pasivní domy

Toto provedení rodinných domu jsme schopni provést zvýšením tepelně izolačních vlastností obvodového zdiva (certifikovaný zateplovací systém), výplní otvoru (trojí těsnění,trojvrstvá skla, rámy s výplní PUR) a použitím rekuperačních jednotek ALDES. 
Pasivní dům ročně spotřebuje maximální 15 kilowatthodin na metr čtvereční vytápěné plochy. U běžného rodinného domu, který má podlahovou plochu kolem 120 metru čtverčeních to dělá 1800 kilowatthodin. Pro vytápění místnosti o velikosti 20 metru čtverečních stačí 200 wattu. 
Pro porovnání tepelný výkon člověka v klidu je 80 wattu, výkon stolního počítače je 250 wattu.

Porovnání spotřeby energie v jednotlivých druzích staveb

Stavby běžné v 70. - 80. letech

Charakteristika: zastaralá otopná soustava, zdroj tepla je velkým zdrojem emisí; větrá se pouhým otevřením oken, nezateplené, špatně izolující konstrukce, přetápí se

Spotřeba: většinou nad 200

Současná novostavba

Charakteristika: klasické vytápění pomocí plynového kotle o vysokém výkonu, větrání otevřením okna, konstrukce na úrovni požadavku normy

Spotřeba: 80 - 140

Nízkoenergetický dum

Charakteristika: otopná soustava o nižním výkonu, využití obnovitelných zdroju, dobře zateplené konstrukce, řízené větrání

Spotřeba: méně než 50

Pasivní dum

Charakteristika: pouze teplovzdušné vytápění s rekuperací tepla, vynikající parametry tepelné izolace, velmi těsné konstrukce

Spotřeba: méně než 15

Nulový dům, dům s přebytkem tepla

Charakteristika: parametry min. na úrovni pasivního domu, velká plocha fotavoltaických panelu

Spotřeba: méně než 5

Kontaktní formulář

Opište následující kód: c9641

Položky označené (*) jsou povinné!

Generální dodávky staveb

Generální dodávky staveb

Nabídka služeb začíná od prvotních konzultací s investorem, s možností zajištění projektové dokumentace a stavebních povolení až po bezproblémové předání realizované stavby.

Zateplení budov

Zateplení budov

Nabízíme certifikované zateplovací systémy firem BASF a STO se záruční dobou 5 až 8 let. V rámci certifikace se zaměstnanci každoročně zúčastňují odborných školení. 

Plastová, hliníková, dřevěná okna a dveře

Plastová, hliníková, dřevěná okna a dveře

Nabízíme široký sortiment okenních profilů s možností individuálního přizpůsobení podle očekávání zákazníků, zahrnující různé materiály, tvary, počty komor a šířky dílů. Okna splňují nejvyšší standardy s možností použití různých typů skel a kování.

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů

Nabízíme výstavbu rodinných domů na klíč dle projektové dokumentace zakoupené u naší partnerské společnosti, či zpracování atypické dokumentace dle přání zákazníka. Stavíme také pasivní a nízkoenergetické domy.

Elektromontáže

Elektromontáže

Inovativní řešení pro elektrické instalace zahrnující silnoproudé rozvody, domovní elektroinstalace a automatizaci budov (NIKOBUS, xComfort). Specializujeme se na hromosvody, slaboproudé systémy (telefony, počítačové sítě), CCTV kamery, elektronické zabezpečení budov, požární signalizaci...