Služby

Generální dodávky staveb

Generální dodávky staveb

Nabídka služeb začíná od prvotních konzultací s investorem, s možností zajištění projektové dokumentace a stavebních povolení až po bezproblémové předání realizované stavby.

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů

Nabízíme výstavbu rodinných domů na klíč dle projektové dokumentace zakoupené u naší partnerské společnosti, či zpracování atypické dokumentace dle přání zákazníka. Stavíme také pasivní a nízkoenergetické domy.

Zateplení budov

Zateplení budov

Nabízíme certifikované zateplovací systémy firem BASF a STO se záruční dobou 5 až 8 let. V rámci certifikace se zaměstnanci každoročně zúčastňují odborných školení. 

Elektromontáže

Elektromontáže

Inovativní řešení pro elektrické instalace zahrnující silnoproudé rozvody, domovní elektroinstalace a automatizaci budov (NIKOBUS, xComfort). Specializujeme se na hromosvody, slaboproudé systémy (telefony, počítačové sítě), CCTV kamery, elektronické zabezpečení budov, požární signalizaci...

Plastová, hliníková, dřevěná okna a dveře

Plastová, hliníková, dřevěná okna a dveře

Nabízíme široký sortiment okenních profilů s možností individuálního přizpůsobení podle očekávání zákazníků, zahrnující různé materiály, tvary, počty komor a šířky dílů. Okna splňují nejvyšší standardy s možností použití různých typů skel a kování.

Garážová a průmyslová vrata

Garážová a průmyslová vrata

Nabízíme prodej a montáž garážových a průmyslových vrat ve variantách: sekční, výklopná a roletová. 
 

Stínící technika

Stínící technika

Dodáváme a montujeme kvalitní stínící techniku CLIMAX. Vnitřní žaluzie, rolety, pergoly, markýzy, sítě proti hmyzu a stínění zimních zahrad.

Elektronické zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy jsou klíčovým prvkem pro ochranu budov a majetku. Zajišťují nejen fyzickou bezpečnost, ale také monitorují a reagují na potenciální hrozby v reálném čase. S moderní technologií umožňují vzdálené sledování, notifikace a efektivní řízení přístupu. 

CCTV - kamerové systémy

CCTV - kamerové systémy

Námi instalovaná zařízení jsou ideální pro ochranu domů, bytů, administrativních budov, parkovišť a dalších prostorů. Dodáváme různé typy kamer, včetně analogových, IP, den/noc, s IR přisvícením, otočných a miniatur.

Automatizace budov

Automatizace budov

Systémy Xcomfort a Nikobus byly vyvinuty pro novostavby a rekonstrukce obytných budov, rodinných domů a bytů, malých podniků, kanceláří, hotelů, penzionů, obchodních center a mnoho dalších aplikací.

Centrální vysávání

Centrální vysávání

Jedině centrální vysávání Vám s jistotou zaručí, že se ani nejmenší částečky prachu nevrátí zpět do vysávané místnosti. Všechny vysávané nečistoty jsou odváděny do sací jednotky mimo obytné prostory.

Rekuperace vzduchu

Rekuperace vzduchu

Rekuperace vzduchu je inovativní systém, který efektivně obnovuje a filtrování vzduchu v uzavřených prostorách. Tento systém extrahuje teplo z odcházejícího vzduchu a předává ho do přívodního vzduchu, čímž minimalizuje energetické ztráty.

Nákladní a kontejnerová doprava

Nákladní a kontejnerová doprava

Zajišťujeme dovoz, odvoz různých materiálů (např. písek, štěrk, beton, atd.), likvidaci suti a ostatních odpadů, vozidlem Mercedes s maximální nosností 10t. Možnost pronajmutí kontejneru na více dnů.