Novinky a aktuality

Dotace na zateplení bytových domů

Datum: 01.01.2020Elestav

Dotace na zateplení bytových domů

Ukončení příjmu žádostí do 30.11.2020! Zajistíme pro Vás: Prvotní prohlídku objektu s následným návrhem opatření s ohledem na maximalizaci úspor a dle Vašich finančních možností. Odborné poradenství Nabízíme řešení na klíč včetně pomoci se založení společenství vlastníků (tam kde není).

Vysvětlení a objasnění problematiky na schůzi vlastníků bytů Stavebně technický průzkum včetně energetického auditu a nutných odborných posudků Projektovou dokumentaci Nezávislé měření termokamerou před realizací, po realizaci a návrh barevného řešení fasády zdarma Doporučíme Vám: Nejvhodnější způsob financování s ohledem na získání maxima prostředků z dotačního programu IROP (dotace 30- 40%).

Stavební firma roku 2017

Datum: 01.01.2017Elestav

V rámci vyhlášení stavby roku pořádané svazem podnikatelů ve stavebnictví, a dalšími profesními organizacemi ve stavebnictví jsme byli vyhlášeni stavební firmou roku 2017 do 25 zaměstnanců.

Získaného ocenění si velice vážíme.

Fotopasti

Datum: 01.01.2016Elestav

Nově dodáváme fotopasti od výrobce UOVision a Acorn. Ceny již od 3300,- Kč/1ks.

Fotopasti je možno také pronajímat.

Zabezpečovací systémy

Datum: 01.01.2016Elestav

Nově dodáváme kapacitní dotykové 7” panely pro systémy zabezpečení od výrobce SATEL.

Panely reagující na jemný dotyk, skleněná vrstva chránící displej před poškozením.

Možnost plného přizpůsobení rozhraní pro každého uživatele.

Generální dodávky staveb

Generální dodávky staveb

Nabídka služeb začíná od prvotních konzultací s investorem, s možností zajištění projektové dokumentace a stavebních povolení až po bezproblémové předání realizované stavby.

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů

Nabízíme výstavbu rodinných domů na klíč dle projektové dokumentace zakoupené u naší partnerské společnosti, či zpracování atypické dokumentace dle přání zákazníka. Stavíme také pasivní a nízkoenergetické domy.

Zateplení budov

Zateplení budov

Nabízíme certifikované zateplovací systémy firem BASF a STO se záruční dobou 5 až 8 let. V rámci certifikace se zaměstnanci každoročně zúčastňují odborných školení. 

Elektromontáže

Elektromontáže

Inovativní řešení pro elektrické instalace zahrnující silnoproudé rozvody, domovní elektroinstalace a automatizaci budov (NIKOBUS, xComfort). Specializujeme se na hromosvody, slaboproudé systémy (telefony, počítačové sítě), CCTV kamery, elektronické zabezpečení budov, požární signalizaci...

Plastová, hliníková, dřevěná okna a dveře

Plastová, hliníková, dřevěná okna a dveře

Nabízíme široký sortiment okenních profilů s možností individuálního přizpůsobení podle očekávání zákazníků, zahrnující různé materiály, tvary, počty komor a šířky dílů. Okna splňují nejvyšší standardy s možností použití různých typů skel a kování.