Centrální vysávání

Proč byste měli uvažovat právě o systému ALDES AXPIR?

Potrubní systém

Jedinečné bezkabelové spouštění

Systém ALDES AXPIR pracuje se zcela jedinečným principem spouštění. Zatímco ostatní centrální vysavače se spouštějí pomocí elektrického kabelu vedeného společně s potrubím, systém ALDES AXPIR používá spouštění tlakové nebo infrazvukové. Systém tak zvyšuje komfort ovládání a zamezuje problémům, které mohou vzniknout v případě, že se ovládací kabel přeruší.

Maximální hygiena

Jedině centrální vysávání Vám s jistotou zaručí, že se ani nejmenší částečky prachu nevrátí zpět do vysávané místnosti. Všechny vysávané nečistoty jsou odváděny do sací jednotky mimo obytné prostory. Prach se proto nevíří a neusazuje, čímž také výrazně snižuje množství alergenu v místnosti. Tuto vlastnost ocení především alergici. Vzhledem k použití separátoru, který beze zbytku zachytí vodu a mokré nečistoty při jejich vysávání, nedochází k zanášení potrubního systému, netvoří se bakterie a plísně. Potrubí tak zustává hygienicky čisté.

Pohodlná a jednoduchá obsluha

Nemusíte po domě přenášet těžký vysavač. Jednoduše zapojíte lehkou hadici do zásuvky. Díky optimální délce hadice 7,5 nebo 9 metru dosáhnete všude a pohodlně vysajete i hůře dostupná místa jako jsou schodišti apod. Máte strach, že standardní délka hadice bude pro váš byt či dům krátká? V tom případě si u nás mužete objednat délku, která Vám bude vyhovovat.

Méně údržby

Centrální vysávání ALDES AXPIR pracuje s unikátním systémem spouštění sací jednotky, který funguje na bázi přetlakového nebo infrazvukového spouštění. Minimální čas Vám zabere údržba – třicetilitrový vak na nečistoty, který se nachází v sací jednotce vyžaduje výměnu cca jedenkrát do roka. Sací jednotka sama o sobě žádnou údržbu nevyžaduje.

Nízká hlučnost

Umístění sací jednotky mimo obývané prostory zpusobuje zcela minimální hlučnost při vysávání. Systém je tak tichý, že nevyruší ani spící děti.

Maximální výkon

Velkou výhodou centrálních vysavačů je sací výkon, který je mnohonásobně vyšší než u běžných vysavaču.

Maximální efektivita

Spojením všech vlastností centrálního vysávání ALDES AXPIR docílíte maximální efektivity vysávání – maximální výkon a hygiena, za použití minimálního úsilí, v minimálním čase, nehlučně a pohodlně.

Účinná a hygienická filtrace

Filtrační vak má obsah 30 litru. Po jeho naplnění jej jednoduše vyjměte a vyhodíte. Výměna se provádí maximálni 1x ročně. Vak je vyroben ze speciální textilie, která zachycuje všechen prach uvnitř, což například papírové pytlíky u běžných vysavačů neumí. Zpusob filtrace systému ALDES AXPIR je výsledkem dlouholetých zkušeností, pro ilustraci předkládáme několik fotografií k porovnání.

Takto vypadají filtry používané u jiných typu centrálních vysavaču po něko-likerém vysávání. U systému Axpir se s něčím takovým určitě nesetkáte.

Jednodílné zásuvky ALDES AXPIR

Skutečnost, že ke spouštění systému nepotřebujeme ovládací elektrický kabel nám umožnila vyvinout unikátní systém jednodílné vysavačové zásuvky! K montáži zásuvky již nepotřebujeme spodní montážní díl. Montáž se tak výrazni zjednoduší a také se vám nestane, že při následné instalaci vrchního krytu zásuvky budete muset kvuli nesprávně odhadnuté vrstvě omítky spodní montážní díl předělávat či přesekávat.

Certifikát ISO 9002

ALDES AXPIR splňuje náročné kritéria certifikátu ISO 9002, což je pro zákazníky záruka skutečně prvotřídní kvality.

Zkušený výrobce

Firma ALDES se výrobou vzduchotechnických rozvodu zabývá již více než 70 let, což jí umožňuje využít dlouholetých zkušeností při výrobě a dosahovat tak skutečně vysoké kvality produktu. Také díky tomu je ALDES v současné době jedničkou na evropském trhu s centrálními vysavači.

Uživatelsky přátelský

Centrální systém ALDES AXPIR je uzpůsoben tak, aby plně respektoval vaše pohodlí a bezpečnost.

Aktuální nabídka !!

Dovolujeme si Vám nabídnout instalaci tohoto systému a to jak do novostaveb, tak do stávajících rodinných domů kde mužeme nabídnout každému zákazníkovi řešení „na míru“.

Nyní v cenovém rozmezí již od 25 910,-Kč včetně 10% DPH. Cena je včetně dopravy ( do 40 km).

V případě instalace CV AXPIR máte možnost získat 3% slevu na nákup domácích spotřebičů renomovaných výrobců největšího internetového obchodu Eproton.

Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace a cenovou nabídku na telefonní číslo: 465 420 963, 777 024 534 nebo na emailovou adresu: cv@elestav.cz

Kontaktní formulář

Opište následující kód: f4ecc

Položky označené (*) jsou povinné!