Garážová a průmyslová vrata

Spolehlivost a bezpečí za každého počasí

Garážová vrata

Prodáváme a montujeme garážová vrata firem TRIDO, SUYS a JACKWEST

Nabízíme garážová vjezdová vrata v řadě variant, které vycházejí vstříc Vašim potřebám a nárokům barevným, prosklení nebo třeba typu imitace dřeva. Vybrat si můžete ze sekčních, posuvných, fasádních, rolovacích, dvoukřídlých a 2+1 křídlových vrat. Nabízíme rovněž vrata do průmyslových provozů.

Sekční garážová vrata jsou chytrá a dostupná pro všechny typy garáží.
Vrata mají ohebné spoje sekčních panelů, díky kterým se pohodlně a bezpečně otevřou vysunutím pod strop takže vám zůstane spousta místa v garáži. Svojí konstrukcí zabírají uvnitř garáže stejný prostor jako vrata výklopná. Na rozdíl od nich ale k otevření nepotřebují žádný prostor vně garáže.

V nadstandardním provedení se 60mm panelem Termo mají vrata až o 40 % lepší izolaci, díky tomu více ušetříte za energie a lze je využít pro nízkoenergetické domy.

Sekční vrata

TRIDO EVO sekční vrata - plánujete měnit stará garážová vrata za nová a nechcete bourat? Nemusíte! Ideální vrata pro rekonstrukce bez bourání.

Montáž garážových vrat TRIDO Evo zvládneme bez bourání původních zárubní a jakýchkoliv jiných stavebních úprav. Vyhnete se tak zapravování zdí, domlouvání zedníků a uklízení nepořádku. Zajímavý vzhled pro moderní novostavby.

Rám garážových vrat je výrazným architektonickým prvkem odlišujícím TRIDO Evo od běžných sekčních vrat. Díky rámu se montují před stavební otvor a toho lze efektně využít i v novostavbách.

Posuvná

Posuvná garážová vrata se místo nahoru posunují vertikálně (do boku k vnitřní stěně garáže). Jsou vhodná pro atypické místnosti i jako náhrada za vrata s dveřmi. Umožní Vám snadno garáží procházet – vrata totiž stačí otevřít jen na šířku postavy. To je výhodné nejen v zimních měsících, kdy z garáže neuniká v takové míře teplo, ale i tehdy, když nechcete, aby do ní při částečném otevření bylo vidět.

Křídlová vrata

Křídlová vrata - Klasika v moderním provedení

Dvoukřídlá garážová vrata jsou žádanou alternativou k sekčním a posuvným vratům. Jsou vhodná jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby. Dvoukřídlá vrata můžete používat jako dveře pro vstup osob do garáže.

Ke garážovým vratům můžete objednat i vstupní dveře mimo vrata ve stejném designu, vyrobené z pevných hliníkových profilů, jako dvoukřídlá vrata.

Rolovací vrata nejsou náročná na prostor pro montáž a provoz. Dají se snadno opravit v případě mechanického poškození. Další výhodou je jejich snadná údržba. Vyrábějí se z různých typů lamel, materiálů a s variabilní povrchovou úpravou. Rolovací vrata vyhoví vysokým nárokům na životnost, provozní zátěž a bezpečnost uzavření stavebního otvoru.

2+1 křídlová skládací

2+1 křídlová skládací vrata praktické a moderní řešení

Tříkřídlá garážová vrata se hodí tam, kde je preferován častý průchod dveřmi, nebo tam kde nelze použít výsuvná sekční vrata.

Jsou žádaní pro rekonstrukce, ale vhodná jsou i pro novostavby. Manipulace s vraty nezabírá tolik prostoru jako klasická dvoukřídlá.

Křídlová garážová vrata mohou být vyrobena s přerušeným tepelným mostem (PTM). Toto provedení vyhovuje i náročným požadavkům na zateplení domu.

Fasádní vrata

Fasádní vrata - hlavní charakteristikou fasádních vrat je, že lícují s fasádou domu.
Systém vrat nese totožný fasádní obklad jako okolní stěny.

Může se jednat o kovové desky, obklad ze dřeva, a další moderní sendvičové materiály, používané pro obklad fasád. Fasádní vrata jsou na první pohled skrytá a dokonale zapadají do celkového vzhledu domu.
Fasádní vrata se stávají mimořádně oblíbeným prvkem v moderní architektuře!

Pokud se rozhodnete pro fasádní vrata, je vhodné konzultovat jejich montáž ve všech fázích stavby - od projektu, hrubou stavbu až po instalaci obložení.

Kontaktní osoba

Jílek Zdeněk

Jílek Zdeněk

Tel.: 777 024 556
Email: zdenek.jilek@elestav.cz

Zaměření:
stínící technika Climax, garážová vrata TRIDO, plastová okna

Kontaktní osoba

Labová Jitka

Labová Jitka

Tel.: 777 024 542
Email: jitka.labova@elestav.cz

Zaměření:
stínící technika Climax, garážová vrata TRIDO

Kontaktní formulář

Opište následující kód: 56392

Položky označené (*) jsou povinné!