Vaše kariéra u nás

Zapojte se do řad našich profesionálů

Nabízíme zázemí stabilní společnosti, motivační pracovní ohodnocení a mnoho dalších výhod...

Technik silnoproud - slaboproud

Technik silnoproud - slaboproud

Přidejte se k nám do týmu! Hledáme technika silnoproudu a slaboproudu s vyučením v oboru nebo příbuzném, vyhláškou č. 50, řidičským průkazem skupiny B a schopností práce na PC. Zkušenosti jsou výhodou, ale jsme připraveni zaučit nové kolegy. Očekáváme samostatnost, flexibilitu, chuť učit se novým věcem a vášeň pro náš obor. Nabízíme pracovní úvazek na dobu neurčitou, solidní firemní zázemí a různorodou práci včetně programování ústředen a parametrizace mobilních aplikací. Plat odpovídá oboru, a vedle profesního růstu garantujeme také firemní výhody, včetně firemního telefonu, bonusového programu a stravenek. Přijměte výzvu a posouvejte svou kariéru s námi!

Technik slaboproud

Technik slaboproud

Přidejte se k našemu týmu! Hledáme technika slaboproudu s vyučením v oboru nebo příbuzném, vyhláškou č. 50, řidičským průkazem skupiny B a zkušenostmi v práci s PC a programováním. I když zkušenosti v oboru jsou výhodou, jsme otevření i uchazečům bez předchozí praxe. Očekáváme samostatnost, flexibilitu, chuť učit se novým věcem a vášeň pro náš obor. Nabízíme pracovní úvazek na dobu neurčitou, solidní firemní zázemí, zajímavou a různorodou práci v oblasti slaboproudu. Plat odpovídá pracovnímu nasazení, a spolu s profesním růstem nabízíme firemní výhody, včetně firemního telefonu, bonusového programu a diety. Přijměte výzvu a posouvejte svou kariéru s námi!

Zámečník

Zámečník

Přidejte se k našemu týmu jako zámečník! Provádějte montáže sekčních, křídlových a posuvných vrat, a stínící techniky v oblasti Vysokého Mýta a okolí. Vítány jsou zkušenosti v oboru montáží, zámečnické konstrukce nebo elektro. Řidičský průkaz skupiny B je nezbytný, řidičský průkaz skupiny C je výhodou. Nabízíme stabilní pracovní úvazek na dobu neurčitou, zajímavou různorodou práci, solidní firemní zázemí a odpovídající plat. S profesním růstem a firemními výhodami, včetně firemního telefonu, bonusového programu a diety, posunujte svou kariéru dále s námi!